Ocenění, certifikace, členství

Jsme členem:

Získali jsme ocenění, certifikáty:

  • Absolventi vzdělávacího programu EU-CERT.HP
  • Certifikáty kvality montážních prací
  • Certifikáty tepelná čerpadla v teorii a praxi
  • Evropský certifikovaný instalatér tepelných čerpadel
  • Mezinárodní pečeť kvality
  • Certifikáty „KVALITNÍ FIRMA“
  • Ocenění APC ACCREDITED BUSINESS A+ rating 2013

Pečeť kvality

Značka kvality Q (EHPA)Pečeť kvality garantuje tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost provozovateli i specializovaným firmám provozující svou činnost v tomto oboru. Kontrolní řád pro Mezinárodní pečeť kvality vypracovaly podpůrné iniciativy z Německa, Rakouska a Švýcarska společně s testovacím centrem pro tepelná čerpadla WPZ ve Winterthur - Tössu ve Švýcarsku.

Značka kvality v ČR

Myšlenka kvality byla dále rozvíjena v Evropské asociaci tepelných čerpadel - EHPA, která v současné době sdružuje 21 zemí. Označení kvality D-A-CH bylo postupně nahrazeno značkou kvality EHPA. Nyní je tedy značka kvality přidělována i v dalších zemích, např. ve Švédsku, Dánsku, Finsku, Francii, ale i na Slovensku a v České republice.

Asociace pro využití tepelných čerpadel

Asociace pro využití tepelných čerpadelNaše společnost TERMO KOMFORT patří k zakládajícím členům Asociace pro využití tepelných čerpadel. Tato asociace je jedinou profesní organizací sdružující společnosti zabývající se technologií tepelných čerpadel v České republice. Cílem asociace je především šířit informace a vzdělávat odborníky (architekty, stavební inženýry, projektanty, montážní firmy, státní správu) i potencionální investory.

Certifikace AVTČ a  EU-CERT.HP

Společnost TERMO KOMFORT, s.r.o. se stala 10.11.2005 certifikovanou firmou pro instalace tepelných čerpadel, obdržela „Certifikát kvality montážních prací“ a je „Doporučeným partnerem AVTČ“. Naši zaměstnanci úspěšně absolvovali kurzy AVTČ a jsou držiteli certifikátů "Tepelná čerpadla v teorii a praxi" a  „Evropský certifikovaný instalatér tepelných čerpadel“.

  Certifikát Evropský certifikovaný instalatér tepelných čerpadel Certifikát Evropský certifikovaný instalatér tepelných čerpadel Certifikát - instalatér TČ 

Certifikát - doporučený partner Certifikát - certifikovaný dodavatel TČ

Také jsme se zařadili mezi jen několik firem v ČR, které mají ve svých řadách absolventy vzdělávacího programu EU-CERT.HP pro „Montáž a servis tepelných čerpadel“. Tito absolventi mohou provádět montáž tepelných čerpadel v rámci všech zemí EU.

Certifikát KVALITNÍ FIRMA

KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY je certifikace firem na základě hodnocení spokoje-nosti zákazníků. Kdo jsou kvalitní firmy? Jsou to certifikované firmy, které prošly v aktuálním roce certifikací či recertifikací a v rámci hodnocení od svých zákazníků dosáhly vynikajícího hodnocení (do průměru 1,5). Což znamená, že svoji práci odvádějí kvalitně, odpovědně, komunikují se svými zákazníky a případné problémy řeší ve prospěch zákazníka.

Značka „Kvalitní firma“ zkoumá spokojenost zákazníků vždy za aktuální rok v následujících oblastech: Kvalita dodaných výrobků, kvalita poskytovaných služeb, kvalita komunikace, chování pracovníků, dodržování dohod a řešení případných problémů. Značka se nedá koupit, je objektivní a společná pro různé obory.

Certifikát "KVALITNÍ FIRMA"Ocenění APC ACCREDITED BUSINESS A+ rating 2013 Kvalitní firma

Naše firma TERMO KOMFORT obhájila toto prestižní ocenění již vícekrát. Novinkou a překvapením předávání ocenění „Kvalitní firma“ za rok 2013 bylo ocenění APC ACCREDITED BUSINESS A+ rating 2013. Zmíněné ocenění obdržely navíc pouze firmy, které získaly hodnocení od zákazníků do průměru 1,3. Naše firma TERMO KOMFORT je potěšena, že mohla převzít i toto významné ocenění a děkuje všem svým zákazníkům za projevenou důvěru.

Cech topenářů a instalatérů České republiky

Cech topenářů a instalatérů České republikyProfesní asociace "Cech topenářů a instalatérů České republiky" sdružuje kvalitní topenářské a instalatérské firmy s profesionálním přístupem, které dodržují normy, technologie, pravidelně vzdělávají sebe i své zaměstnance, prodávají (vyrábí) kvalitní produkty a zajišťují technický servis. Do tohoto autorizovaného společenstva bývají přibírány i školy se zvýšeným důrazem na výuku dovedností, praktické dílny a odbornou literaturu. (více informací najdete na www.cechtop.cz)

Spolehlivá firma

TERMO KOMFORT - Spolehlivá firmaNaši firmu lze najít také v databázi "Živéfirmy.cz" se statusem "SPOLEHLIVÁ FIRMA"

Nechejte si udělat nezávaznou kalkulaci na tepelné čerpadlo:

Vyplnit poptávkový formulář