Komplexní služby

Poskytujeme kompletní dodávku pro vytápění i s topným systémem "na klíč" včetně záruky na topení jako celku.

 

Aby byl náš zákazník spokojený, snažíme se mu poskytnout opravdu komplexní služby. Posuďte sami: Jistě byste nebyli nadšení, pokud byste si od jedné firmy koupili nějaké zboží, k jiné firmě byste s tímto zbožím zašli, aby Vám ho namontovala, k další firmě, aby Vám k němu dodala příslušenství, o servis by se pak postaral někdo další atd. V dnešní době plné shonu se člověk snaží co nejvíce ušetřit čas a zbytečné starosti, proto jistě uvítáte, když vše výše jmenované dostanete u nás tzv. „na klíč“.

Není Vám stále zcela jasné, co vše pro Vás „na klíč“ můžeme zajistit? Uveďme si tedy příklad. s tepelným čerpadlem. Předpokládejme, že jste slyšeli o tom, jak jsou tepelná čerpadla výhodná, jak spoří energii ... a tudíž uvažujete o jeho koupi. Zjistili jste, že existuje tzv. Asociace tepelných čerpadel a že dle jejího doporučení je vhodné vybírat kvalitní tepelná čerpadla, která mají tzv. značku kvality „Q“. Zjistili jste, že i naše firma je na seznamu tzv. „kvalitních firem“, to znamená, že nabízí tepelná čerpadla, která obdržela značku kvality a tak jste se rozhodli poslat k nám poptávku. Na našem webu jste našli poptávkový formulář, vyplnili jste jej a odeslali. Nyní přebíráme aktivitu my.

Návrh, projekt

Dotazník prostudujeme a v případě potřeby si od Vás vyžádáme doplňující informace. Zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku na dodávku i montáž tepelného čerpadla a navrhneme vhodné technické řešení. Pokud je třeba, zajistíme také veškerou projektovou dokumentaci. Doporučíme Vám vhodný systém vytápění, vybereme vhodný model a výkon zařízení „šitý na míru“ přímo pro Váš dům (bytový dům, kancelářský či jiný objekt). Obvykle Vás ještě pozveme k nám do našeho vzorového domu v Brně, abychom Vám mohli ukázat tepelná čerpadla v provozu a probrat s Vámi v klidu další technické detaily. Náš vzorový úsporný dům najdete na brněnském výstavišti ve Stavebním centru EDEN 3000 (viz kudy k nám, příp. kontakty).

Prodej, dodání

Představme si, že jste již od nás obdrželi nabídku, proběhla první schůzka v našem vzorovém domu a společně jsme vybrali vhodné zařízení. Co se bude dít dále? Obvykle provedeme bezplatnou prvotní prohlídku domu a zaměření v místě instalace. Sepíšeme smlouvu, domluvíme se na podmínkách dodání, termínu montáže a platebních podmínkách. Po obdržení zálohy, Vám bude dodáno zařízení a může započít montáž dle domluveného časového harmonogramu.

Instalace a servis

Montáž zařízení i celého topného systému provedou kvalifikovaní pracovníci, kteří zařízení nejen nainstalují, ale také uvedou do provozu, odzkouší a seřídí systém. Vysvětlí Vám také, jak se má tepelné čerpadlo obsluhovat. (V případě potřeby zajistí i dodávku a instalaci podlahového topení, případně radiátorů a topných žebříků.) Také v budoucnu pro Vás zajistí vše, co bude potřeba pro správný chod Vašeho zařízení. Naše péče o Vás tedy nezačíná a nekončí prodejem, ale jsme schopni poskytnout Vám komplexní služby, včetně záručního i pozáručního servisu.

 


Co říkají naši zákazníci

"Vždy, když jsme se chtěl na něco zeptat, vždy mi telefon zvedali a byly naprosto perfektní. Tuto firmu bych určitě doporučil."

Marian Benedik
Instalace tepelného čerpadla do rodinného domu.
Zobrazit všechny reference

 

Nechejte si udělat nezávaznou kalkulaci na tepelné čerpadlo:

Vyplnit poptávkový formulář