Zpět na seznam

Ocenění „KVALITNÍ FIRMA“ opět obdrženo!

U příležitosti mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze (16.-20.10.2014) proběhl již 4. ročník slavnostního předávání certifikátů značky KVALITNÍ FIRMA - OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY 2014.

Jsme potěšeni, že naše firma TERMO KOMFORT, s.r.o. byla opět mezi oceněnými a děkujeme všem našim zákazníkům za pozitivní hodnocení.

Vážíme si všech názorů našich zákazníků a je to pro nás závazek do budoucna, abychom neustále dbali na kvalitu odvedené práce, odpovědnost a dobrou komunikaci se zákazníky.

Co znamená značka KVALITNÍ FIRMA – ověřeno zákazníky?

Jedná se o prestižní značku, kterou každoročně od roku 2011 uděluje nezávislá společnost APC Asociace pro certifikaci na základě hodnocení spokojenosti zákazníků. Firmy, které letos obdržely certifikát KVALITNÍ FIRMA, byly zákazníky hodnoceny „jako ve škole“ průměrnou známkou lepší jak 1,5, uspěly tedy „s vyznamenáním“. Zákazníci každoročně hodnotí tyto oblasti: kvalitu dodaných výrobků, kvalitu poskytovaných služeb, kvalitu komunikace, chování pracovníků, dodržování dohod a řešení případných problémů. Značka je udělována „napříč“ obory a seznam těchto certifikovaných firem můžete nalézt na webu www.kvalitnifirma.cz. A co říkají naši zákazníci, se můžete dovědět např. zde.

Ocenění kvalitní firma

Nechejte si udělat nezávaznou kalkulaci na tepelné čerpadlo:

Vyplnit poptávkový formulář