Jak se k nám dostanete

Provozovna v Brně

Adresa:

TERMO KOMFORT, s.r.o.
Úsporný dům na výstavišti BVV - ve Stavebním centru EDEN 3000
Bauerova 10, 603 00 Brno

Autem

Z dálnice D1: Při příjezdu z dálnice D1 Pisáreckým tunelem odbočte po 50 m druhou odbočkou vpravo, tj. směr Kohoutovice/BVV brána č.9. Stále se stáčejte vpravo, až podjedete silnici, ze které jste přijeli a pak hned odbočíte vpravo k budově „Nový Tuzex“, která se nachází mezi 9. a 10. bránou brněnského výstaviště.*

Ze Svitav: Při příjezdu ze Svitav se dejte ulicí Žabovřeskou směr centrum a směr k ulici Bauerova. Na světelném semaforu odbočte vlevo (směrem k 9. bráně BVV), před branou se dejte vlevo a zaparkujte u budovy „Nový Tuzex“.* (Nebo pokud pojedete vrchní křižovatkou, odbočte na první odbočce vlevo směrem k 10. bráně BVV.)

Z centra: Jeďte kolem brněnského výstaviště (BVV) ulicí Bauerovou a odbočte směrem k 9. bráně BVV, pokračujte vlevo na parkoviště u budovy „Nový Tuzex“.*
(Nebo lze jet kolem výstaviště i ulicí Hlinky. Na světelné křižovatce odbočit vlevo a další odbočkou vlevo sjet směrem k 10. bráně BVV a zaparkovat u budovy „Nový tuzex“.)*

*Zaparkovat můžete na parkovištích hned vedle budovy „Nový Tuzex“, která se nachází mezi bránami 9. a 10. brněnského výstaviště. Poté projdete přízemím budovy „Nový Tuzex“ do areálu vzorových rodinných domů stavebního centra EDEN 3000. Náš domek GAMA 100 najdete lehce, např. podle vlaječek s logy TERMO KOMFORT a DIMPLEX.

MHD

Z hlavního nádraží: Z hlavního vlakového nádraží jeďte nejlépe tramvají (brněnsky „šalinou“) do zastávky Pisárky. Je to asi 8. zastávka. Na zastávce Pisárky přejděte tramvajové koleje na druhou stranu a vydejte se směrem zpět po pravých schodech nahoru. Projděte kolem vrátnice DPMB směrem doprava k parkovišti a dále pokračujte kolem 10. brány brněnského výstaviště až dojdete k budově „Nový Tuzex“. Je to cca 300 m. Projděte přízemím budovy „Nový Tuzex“ do areálu vzorových rodinných domů stavebního centra EDEN 3000. Náš domek GAMA 100  najdete lehce, např. podle vlaječek s logy TERMO KOMFORT a DIMPLEX.

Z autobusového nádraží: Z autobusového nádraží Zvonařka jeďte autobusem č. 84 směrem na výstaviště buď do zastávky Riviéra (Pozor! Zastávka je na znamení!) nebo až do zastávky Pisárky*. Pokud vystoupíte na zastávce Riviéra, jděte dále kolem výstaviště, po směru jízdy autobusu, cca 300 m až k budově „Nový Tuzex“. Projděte přízemím budovy „Nový Tuzex“ do areálu vzorových rodinných domů stavebního centra EDEN 3000. Náš domek GAMA 100  najdete lehce, např. podle vlaječek s logy TERMO KOMFORT a DIMPLEX.

* Pokud vystoupíte až na zast. Pisárky, pěšky se vraťte kousek zpět (cca 300 m) směrem k 10. bráně brněnského výstaviště, resp. až k budově „Nový Tuzex“.

 

Lokalita vzorového domu

Infografika - parkování, přesné umístění na výstavišti

Mapka kudy k provozovně na výstavišti BVV

Nechejte si udělat nezávaznou kalkulaci na tepelné čerpadlo:

Vyplnit poptávkový formulář